ЗВОРНИЧКО АРХИЈЕРЕЈСКО НАМЈЕСНИШТВО - БРАТСКИ САСТАНАК

Светом литургијом Пређеосвећених дарова, коју су у прелијепом Храму свете великомученице Марине у Челопеку служили архијерејски намјесник зворнички протојереј-ставрофор Видоје Лукић, протојереји Дарко Перић и Милош Зекановић и ђакон Велибор Крајишник почело је редовно годишње сабрање, исповијест и причешће свештенства Архијерејског намјесништва зворничког.

Након Свете Литургије на којој је бесједио протонамјесник Марко Данојловић услиједио је радни дио сабрања. Састанак је предводио архијерејски намјесник зворнички протојереј-ставрофор Видоје Лукић.

По завршетку радног дијела услиједила је трпеза љубави коју су припремили домаћини сабрања протојереј Драган Негић, старјешина храма у Челопеку; и протојереј-ставрофор Драгиша Томић, сабрат храма.

БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКО НАМЈЕСНИШТВО ЗВОРНИЧКО ЧЕЛОПЕК