ЕПАРХИЈА ЗВОРНИЧКО-ТУЗЛАНСКА ПОДРЖАВА НАБАВКУ РЕСПИРАТОРА

Акцији „Респиратор за Српску“ ће се, уплатом 20.000 конвертибилних марака, придружити и Епархија зворничко-тузланска, најављено је након данашњег разговора Епископа зворничко-тузланског г. Фотија са градоначелником Бијељине Мићом Мићићем.

- У овим тешким данима док траје опасност од вируса корона важна нам је духовна подршка од наше Цркве, а обрадовала нас је и најава финансијске подршке акцији куповине респиратора.

Владика Фотије је истакао да Епархија подржава све мјере и препоруке Цивилне заштите и других надлежних органа, а Град Бијељина ће учинити све да помогне Епархији у њиховим активностима.

Вирус нас све угрожава и само свеобухватним дјеловањем свих друштвених чинилаца можемо га побиједити – оцијенио је градоначелник Мићић.

КОРОНА ВИРУС COVID19 ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ДО ТРОЈЕРУЧИЦА