ДОБОЈ: ПОДЈЕЉЕНИ ПАКЕТИЋИ У ГРАДСКОЈ БОЛНИЦИ

Добро чинити да нам не досади
(Посланица Галатима светог апостола Павла)

У недјељу 27. по Педесетници, када наша Црква прославља празник посвећен дјеци – Дјетињце, у храму Светих апостола Петра и Павла у Добоју, свету Литургију служили су протојереј-ставрофор Мирко Николић, архијерејски намјесник добојски протојереј-ставрофор Предраг Поповић, умировљени свештеник и ђакон Владо Мојевић.

Учешће у Светој Литургији узели су чланови дјечијег хора при овом светом храму који су својим милозвучим гласовима одговарали на Литургију.

Након Литургије чланови хора су у пратњи протојереја Дајана Трифуновића, ђакона Владе Мојевића те диригентице госпође Љубице Тиман-Ролд посјетили најмлађе болеснике у градској болницу ''Свети  апостол Лука''  у Добоју гдје су подјелили пакетиће које су сами припремили.

Ова акција изведена је у сарадњи са добротворном огранизацијом ''Тројеручица'' Епархије зворничко тузланске.