ПРЕДСТАВЉЕНА ФОТОМОНОГРАФИЈА “СТАРА ТУЗЛА – СРПСКА ВАРОШ”

Презентација фотомонографије под називом “Стара Тузла – Српска варош”.  Аутор је свештеник Милан Топић.
Са благословом Његовог Преосвештенства Господина Фотија, Епископа зворничко-тузланског промовисана је фотомонографије "Стара Тузла - Српска Варош" аутора свештеника Милана Топића.

Представљене су фотографије старих објеката, установа и Српске Вароши, дијела града који је усљед тоњења потпуно нестао.

Промоција је одржана 22.5.2019. у Тузли, у сали Међународне галерије портрета, у организацији Епархије зворничко-тузланске, Црквене општине Тузла и СПКД "Просвјета" Тузла.

Промотори су били госпођа Сабина Бабајић из Завичајне збирке НУ Библиотеке "Дервиш Сушић" Тузла, проф. Динко Делић,уредник и господин Жељко Т. Ковачевић, подпредседник СПКД "Просвјета" Тузла, а промоцију је модерирала Барбара Пављашевић.

Велики број тузлака присуствовао је промоцији Монографије, на чему им се срдачно захваљујемо.

Протојереј-ставрофор Милан Топић