БИЈЕЉИНА: У СУСРЕТ ВИДОВДАНУ

Градски одбор СПКД "Просвјета" Бијељина, Епархија зворничко-тузланска, Град Бијељина и Касарна ''Војвода Степа Степановић'', настављајући традицију обиљежавања значајних датума и личности из српске историје и културе, поводом Видовдана, 27. јуна 2019. године организују свечану академију ''У сусрет Видовдану''.

Поред културно-умјетничког програма у којем ће учествовати хор ''Просветитељ'' из Новог Сада, бесједник, ђакон Немања Ерак и првонаграђени рецитатори на "25. Вишњићевим данима" на академији ће бити додијељене и награде ученицима генерације основних и средњих школа са подручја града Бијељина.

Свечана академија ће се одржати у 18,00 часова у Епархијском културном центру Епархије зворничко-тузланске у Бијељини.