СВЕТОСАВСКИ ОМЛАДИНСКИ КАМП ОЗРЕН 2019 (ПРОМО ВИДЕО)

Од 13. јула до 3. августа, одржаће се 5. Светосавски омладински камп у манастиру Светога Николаја на Озрену.
Благословом Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског г. Фотија, од 13. јула до 3. августа, одржаће се 5. Светосавски омладински камп у манастиру Светога Николаја на Озрену.

У едукативном смислу полазници кампа су у прилици да се упознају са многим важним културолошким темама које нису предмет редовних школских планова и програма.

Такође, унапредиће им се способности да о одређеним вјерским и друштвеним феноменима разговарају са објективног становишта.

Пажња ће бити посвећена и еколошком едуковању, важности заштите и очувања придоре, као и томе да се кроз умјетничке радионице поспијеши креативност код учесника.

Посебно је важно истаћи да ће поред својих индивидуалних напредака и извјесног степена осамостаљивања успјети да изграде тимски дух, те да све задатке рјешавају као група уважавајући квалитете и особености појединца.

У току слободног времена полазници ће имати прилике да вријеме проведу бавећи се спортом, играјући друштвене игре, гледајући документарне филмове, упознавајући се са историјским и културним благом Озрена. За полазнике кампа организовани су и педагошки излети.

План и програм,Пријавни лист и Упутство за полазнике кампа можете преузети овдје

За пријаву и детаљније информације обратити се:

Координатор пројекта Срђан Радмановић (свештеник)
телефон: 00 387 65 386 451
имејл: [email protected]

Погледајте фото галерију са Кампа 2018.

ОМЛАДИНСКИ КАМП МАНАСТИР ОЗРЕН