Насловна /

Братски састанак свештенства Архијерејског намјесништва модричко-градачачког

У сриједу 21. марта 2018. године у Скугрићу код Модриче је одржан братски састанак свештенства Архијерејског намјесништва модричко-градачачког.
Архијерејски намјесник модричко-градачачки, протојереј-ставрофор Јово Лакић служио је Пређеосвећену Литургију у храму Рођења Пресвете Богородице у Скугрићу, уз саслужење протојереја-ставрофора Јадранка Стојановића из Копривне и протонамјесника Бојана Лазића из Црквине. Свештеници и присутни вјерници приступили су Светим тајнама Исповијести и Причешћа. Протојереј-ставрофор Перо Танацковић бесједио је о Часном посту, о његовом смислу и значају за све нас. Након овог молитвеног дијела свештеници су у парохијском дому разговарали о многим важним и актуелним темама из живота нашег намјесништва и Цркве уопште, а уприличен је и пригодан ручак.

Александар Стевановић
дипломирани теолог