Филијални храмови

Храм Преподобног Сисоја Великог у селу Пукиш. Храм је димензија 15,5х6 метара. Градња храма почела је у августу 2012. године према пројекту бироа „Планум“ из Брчког и инжењера Горана Новаковића. Темеље храма освештао је 24. новембра исте године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Овај храм је подигнут за 83 радна дана захваљујући извођачу радова Љуби Симикићу из Брчког. Прва литургија служена је 04. децембра 2012. године. Након завршене градње храм је по благослову епископа зворничко-тузланског г. Хризостома освештао умировљени епископ средњовропски г. Константин Ђокић, 07. септембра 2014. године.
Према народном предању, у овом мјесту се у XVII вијеку налазила црква-брвнара. Најездом Турака она је „нестала“, а онда се појавила у селу Зовик, 15 km западно. Парцела гдје је постојала брвнара и данас се зове Црквина.

Храм светих Козме и Дамјана на гробљу у селу Дубравице. Градња храма димензија 12х7,5 m почела је у јулу 2015. године, а земљиште је освештао епископ зворничко-тузлански г. Хризостом 14. јула 2015. године. Исти епископ освештао је темеље храма 25. новембра 2015. године. Кум темеља био је Ђојо Петровић из Горњих Дубравица.