Филијални храмови

Храм Преподобног Сисоја Великог у селу Доњи Драгаљевац. Храм је димензија 18х9 метара. Градња храма почела је 1994., а завршена је 2000. године. Храм је освештао 16. септембра исте године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Храм је живописао 2004. године Петар Билић са ученицима: Теодором Кесићем, Ненадом и Славишом (непозната презимена). Иконостас од храстовог дрвета израдио је Миленко Рајић из Бијељине. Иконе на иконостасу живописали су Ненад и Славиша (непозната презимена), ученици Петра Билића.

Храм Светих апостола Петра и Павла у селу Градац. Храм је димензија 14,5х8 метара. Градња храма почела је 2004. године и исте године темеље је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије. Након завршене градње 2008. године храм је освештао 04. октобра исте године надлежни архијереј г. Василије.
Иконостас у дуборезу од храстовог дрвета израдио је Боро Даниловић из Чачка. Иконе на иконостасу живописао је Горан Пешић, који и живопише храм од 2010. године.