Филијални храмови

Храм Свете великомученице Марине у Пељавама. Градња храма, димензија 11,2х8,5 метара, почела је 2001. године према пројекту архитекте Славка Илића из Брчког. Темеље је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије 30. јула 2001. године. Исти епископ освештао је храм 2007. године. Иконостас од храстовине израдио је столар Душко Митровић из Лабуцке код Лопара. Иконе на иконостасу живописао је Слободан Јанићијевић из Београда. Исти умјетник живописао је олтарску апсиду 2009. године.

Храм Светог апостола и јеванђелисте Марка у селу Потраш. Градња храма почела је 2005. године према пројекту бироа УОУР „Студио” из Бања Луке. Храм је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије 08. маја 2011. године. Иконостас од храстовине израдио је столар Мирко Текић из Пељава. Иконе на иконостасу живописао је Слободан Јанићијевић из Београда.