Филијални храмови

Храм Покрова Пресвете Богородице у Лопарама. Градња храма димензија 15,3х11 метара почела је 1991. године. Темеље је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије 14. октобра 1993. године. Исти епископ освештао је храм 25. јула 1998. године. Храм има три звона.
Иконостас од храстовине израдио је столар Милан Гаврић из Прибоја. Иконе на иконостасу живописао је Јово Гујић из Модриче. Храм је живописао академски сликар Јован Атанацковић из Београда.

Храм Преподобне мати Параскеве у Миросавцима. Градња храма, димензија 12,50х6,10 метара, почела је 1991. године, а темеље је освештао 26. октобра исте године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Земљиште на којем је подигнут храм даровали су: Млађен Митровић из Милина Села, те Марко и Петко Лазаревић из Миросаваца. Храм је освештао надлежни архијереј г. Василије 04. августа 2001. године.
Иконостас од храстовине израдио је столар Душко Митровић из Лабуцке код Лопара. Иконе на иконостасу живописао је Јово Гујић из Модриче. Храм је живописао сликар Зоран Макевић из Владимираца код Шапца, 2011/12. године.