Филијални храмови

Храм Светог Василија Острошког у засеоку Милан Поље. Храм је димензија 8,5х7,8 метара. Градња је почела 06. марта 2011. године, а грађен је према пројекту архитекте Ђуре Радовановића из Угљевика. Храм је освештао 29. јула 2012. године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Ктитор храма и светосавског дома је Владо Ђурић Караманђа из Младиковина.

Капела преподобног Сисоја Великог у засеоку Узвинска. Капела брвнара димензија 9х5 метара подигнута је 2007/08. године. Радовима на капели руководио је мајстор Миро Ђурић из Младиковина. Капелу је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије 10. августа 2008. године. Кум капеле био је хаџи-Младен Стевић.

Храм преподобног Сисоја Великог у засеоку Узвинска. Поред капеле брвнаре у Узвинској 10. јула 2008. године почела је градња храма, димензијама 15,5x7 метара. Темеље овога храма освештао је 10. августа 2008. године надлежни архијереј г. Василије. Пројекат је израдио архитекта Саво Кривокапић из Добоја. Градња је још у току.
Земљиште на којем су капела и храм у изградњи даровали су Душан Савић 2000 m² и Бране Ђурић 500 m², обојица из Младиковина.

Храм Светих Вартоломеја и Варнаве у засеоку Савићи. Храм је димензија 15х7 метара. Градња је почела 24. септембра 2006. године. Темеље храма освештао је епископ зворничко-тузлански г. Василије 17. октобра 2010. године. Градња се изводи према пројекту архитекте Саве Кривокапића из Добоја.

Капеле

а) У Младиковинама на гробљу Главице налази се капела посвећена Пресветој Тројици.

б) У Младиковинама на Карпића гробљу подигнута је капела посвећена Светом великомученику Георгију.

в) У селу Савићи на Ђурића гробљу постоји капела посвећена Светом Николи.

г) Капела у изградњи на Марковића гробљу посвећена је Светом великомученику Георгију.

д) У селу Милан-Поље, на Цвијића гробљу, изграђена је капела посвећена Светом великомученику Георгију.