Филијални храмови

Капела Светих - цара Константина и царице Јелене у Доњој Радњи. Градња капеле у гробљу почела је 1982. године. Године 1987. дозидана је припрата, олтар и звоник на преслицу. Тако дограђену капелу димензије 9х7 метара освештао је епископ зворничко-тузлански г. Василије 22. септембра 1994. године.

Храм Светог великомученика Пантелејмона у Доњој Радњи, заселак Драганићи. Храм је димензија 12х6 метара. Градња храма почела је 01. марта 2007. године. Темеље је освештао 25. марта 2008. године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Иконостас је израдио Живко Вуковић из Шњеготине. Иконе на иконостасу живописао је Жељко Малић из Београда. Храм је освештао надлежни архијереј г. Василије 08. августа 2010. године.

Капела Светог апостола Петра (Благочестиве вериге апостола Петра) у Осивици, у мјесном гробљу. Градња капеле димензија 7х5 метара почела је 2006. године. Храм је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије 30. априла 2011. године. Иконостас са иконама израдио је Александар Васиљевић из Добоја. Храм су живописали Дарко Живковић из Крагујевца, Ђорђе Ђорђевић из Инђије и Милош Максимовић из Фоче. Од 07. октобра 2015. године ово мјесто и храм изузети су из састава Теслићке прве парохије и припојени Горњорадњанској парохији.