Филијални храм

Храм Светог цара Константина и царице Јелене у селу Џимрије. Храм је димензија 15х7 метара. Градња је почела 2000. године, а темеље је освештао 02. септембра исте године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Храм је освештао исти епископ 02. јуна 2002. године.
Иконостас од јаворовог дрвета израдио је Драган Голић са Хан Пијеска. Иконе на иконостасу живописао је Гојко Ристановић из Београда. Исти умјетник је живописао храм.

Храм Светог пророка Илије (у изградњи) у селу Жеравице, општина Олово, у Федерацији БиХ-не. Градња храма почела је 2012. године. Темеље је освештао, по благослову епископа зворничко-тузланског г. Василија, протојереј-ставрофор Видоје Лукић, архијерејски намјесник зворнички, 01. септембра 2012. године.