Филијални храмови

Храм Успења Пресвете Богородице у Горњој Зелињи. Храм је димензија 10х5 метара. Градња храма почела је 1965. године, али нема података ко је 29. маја исте године освештао темеље. Храм је освештао епископ зворничко-тузлански Лонгин Томић 28. септембра 1966. године.
 Храм је обнављан неколико пута, а посљедњи пут 2012. године. Нови иконостас од липовог дрвета израдио је Александар Нинковић из Модриче, а иконе је живописала Нина Петковић из Модриче. На мјесту данашњег храма постојала је црква брвнара из 1880. године.

Храм Светог апостола и јеванђелисте Марка у Горњим Кречанама. Храм је димензија 8,5х5,5 метра. Градња храма почела је 1990. године, а исте године темеље је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије. Исти епископ освештао је храм 1991. године. Током Одбрамбено-отаџбинског рата (1992-1995) оштећен је од стране муслиманске војске тзв. Армије БиХ-не.
 Храм је дјелимично живописан 1991. године.

Храм Вазнесења Господњег у Горњим Ријечанима. Храм је димензија 13,5х7 метара. Земљиште на којем је подигнут храм даровао је Димитрије Петковић из Горњих Ријечана. Градња храма почела је 2001. године. Темеље је освештао 10. марта 2002. године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Исти епископ освештао је храм 2006. године.
 Иконостас од ораховине израдили су Александар Нинковић и Чедо Станковић из Модриче. Иконе на иконостасу живописала је Нина Петковић из Модриче.

Храм Часнога крста Господњег (у изградњи) у селу Горња Зелиња, на локацији Сплетена липа. Храм је димензија 6х4 метра. Градња храма почела је 2008. године. Ктитори овога храма су Зоран Драгановић, Жељко Ковачевић и Тривун Дамјановић, сви из Горње Зелиње.
 Иконостас од липовог дрвета израдио је Саво Гајић из Модриче.