Филијални храмови

Храм Преподобномученице Параскеве (Трнове Петке) на Ђурђев-граду у Зворнику. Овај храм је ротонда пречника 5 метара. Градња храма почела је 1997. године по узору на Његошеву капелу на Ловћену. Темеље храма освештао је епископ зворничко-тузлански г. Василије 08. августа 1997. године. Градња храма завршена је 2000. године, а храм је освештао 8. августа исте године надлежни архијереј г. Василије.
Свод храма живописао је 2000. године Гојко Ристановић из Београда. Храм нема иконостас, али има шест икона на јаворовом дрвету, димензија 40х30 cm, које је живописао архимандрит Павле Калањ из манастира Праскавице.
Храм Светог архиђакона Стефана на Млађевацу поред магистралног пута Зворник–Источно Сарајево. Храм је димензија 15,58х10,30 метара. Градња храма почела је у јуну 2008. године према пројекту архитекте Драгана Јевтића из Зворника. Темеље је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије 15. августа 2008. године. Храм је завршен 2011. године, а 19. јуна исте године освештао га је надлежни архијереј г. Василије.
Живопис у олтару храма радио је секо-техником Гојко Ристановић из Београда. Иконостас од храстовине израђен је у радионици протојереја Томислава Живковића из Крагујевца. Иконе на иконостасу живописао је Зоран Миленковић из Крагујевца.