Филијални храмови

Храм Преподобног Сисоја Великог у селу Љескове Воде. Храм је димензија 16x7 метара. Земљиште на којем је изграђен храм даровали су Вујадин и Славко Гојковић из Љескових Вода. Градња храма почела је 1990. године према пројекту архитекте Саве Кривокапића из Добоја. Темеље храма освештао је епископ зворничко-тузлански г. Василије 19. јула 1995. године. Кум темеља био је Жељко Божичковић из Љескових Вода. Храм је освештао надлежни архијереј г. Василије 17. октобра 1999. године. Кум храма био је Велимир Гојковић из Љескових Вода.

Храм Преподобномученице Параскеве (Трнове Петке) у селу Тисовац. Храм је димензија 17x7 метара. Земљиште на којем је подигнут храм даровао је Љубомир Ђекановић из Тисовца. Градња храма почела је 2001. године. Темеље је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије, 10. августа 2002. године. Кум темеља био је Љубомир Ђекановић из Тисовца. Храм је освештао надлежни архијереј г. Василије, 07. августа 2005. године. Кумови храма били су Драган Калаковић и Сладимир Којић из Тисовца.