Филијални храм

Храм Светог Василија Острошког у Горњим Осјечанима. Градња храма почела је у прољеће 1993. године. Темеље је освештао 01. августа исте године епископ зворничко–тузлански г. Василије. Градња храма завршена је 1994. године, а 26. јуна исте године храм је освештао надлежни архијереј г. Василије. Храм је био првобитно посвећен Пресветој Тројици, али је одлуком епископа г. Василија 2011. године преименован у храм Светог Василија Острошког.

Храм Преподобног Сисоја Великог у Горњој Палежници. Храм је површине 70 m². Градња храма почела је у прољеће 2000. године. Темеље је освештао 01. октобра 2000. године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Градња храма завршена је 2001. године, а 22. јула исте године храм је освештао надлежни архијереј г. Василије.
Иконостас од дрвета бијелог бора израдио је Перо Николић из Крушковог Поља. Иконе на иконостасу живописао је Јово Гујић из Модриче.