Филијални храмови

Храм Преподобне мати Параскеве – Свете Петке у Текућици. Храм је димензија 19х9 метара. Градња храма почела је 2006. године према пројекту који су израдили Ранко Тасовац и Радован Попић у Пројектном бироу „Перић“ из Бијељине. Темеље је освештао 22. октобра 2006. године епископ зворничко-тузлански г. Василије.
Иконостас од храстовине израдио је Саво Живковић из Гаврића. Иконе на иконостасу живописала је Татјана Симић из Београда. Храм живопише Синиша Дамјановић из Укрине код Челинца.

Храм Воздвижења Часног крста Господњег у Озренском Сувом Пољу. Храм је димензија 19х9 метара. Градња је почела 1993. године, а темеље је исте године освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије. Градња је завршена 1997. године, а храм је освештао надлежни архијереј г. Василије 18. октобра 1997. године.
Иконе за иконостас живописао је Александар Васиљевић из Добоја, а фрескопис у олтару живописао је Синиша Дамјановић из Укрине код Челинца.