Филијални храмови

Храм Светог Василија Острошког у Руданци. Храм је димензија 15х9 метара. Градња је почела 2005. године према пројекту бироа „Семберија-пројект“ из Бијељине. Темеље је освештао 2006. године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Грађевински радови завршени су 2012. године. Храм је освештао 09. септембра исте године надлежни архијереј г. Василије.
Иконостас од храстовине израдио је Жељко Копања из Бањалуке. Иконе на иконостасу живописала је Зорица Зорић из Бањалуке.

Храм Вазнесења Господњег у селу Грабовица. Храм је димензија 17х11 метара. Градња храма почела је 2007. године према пројекту архитекте Велимира Стојановића из Пројектног бироа „Семберија-пројект“ из Бијељине. Темеље храма освештао је 28. октобра 2007. године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Земљиште за градњу храма даровао је Драган Пашалић из Грабовице. Храм је још у изградњи.