Филијални храмови

Храм Светог великомученика Прокопија у Малој Сочаници. Храм је димензија 14,54х8,30 метара. Градња је почела у мају 1996. године према пројекту архитекте Боре Петковића из Дервенте. Темеље је освештао 10. августа 1996. године епископ зворничко-тузлански г. Василије уз саслужење епископа милешевског Василија Вејиновића. Градња је завршена у априлу 2002. године, а храм је освештао 18. маја 2002. надлежни архијереј г. Василије.
Иконостас је израдио Неђо Кузмановић из Дервенте. Иконе на иконостасу живописао је Александар Васиљевић из Добоја.

Храм Пресвете Тројице у Мишинцима. Храм је димензија 13,4х9,5 метара. Градња је почела у мају 1998. године према пројекту архитекте Боре Петковића из Дервенте. Темеље је освештао 01. августа 1998. године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Градња је завршена 2000. године, а храм је 30. септембра исте године освештао надлежни архијереј г. Василије.
Иконостас од јеловине и храстовине израдио је Неђо Кузмановић из Дервенте. Иконе на иконостасу живописао је Александар Васиљевић из Добоја.

Храм Рођења Пресвете Богородице на гробљу у Великој Сочаници. Храм је димензија 10х5,3 метара. Градња је почела у јулу 2001. године према пројекту архитекте Боре Петковића из Дервенте. Градња храма завршена је 2004. године, а на Цвијети, 04. априла исте године храм је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије. Ктитори храма су Мира Новаковић и њен син Милорад из Велике Сочанице.
Иконостас од инокса израдио је Жељко Марић из Дервенте. Иконе на иконостасу живописао је Александар Васиљевић из Добоја.