Филијални храмови

Храм Преподобне мати Параскеве - Свете Петке у Црнчи. Храм је димензија 15х11 метара. Градња је почела 1996. године. Темеље је освештао на петровданске покладе, 22. јуна 1997. године, епископ зворничко-тузлански г. Василије. Градња је окончана 2007. године, а 04. августа исте године храм је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије. Иконостас од храстовине и иконе на иконостасу израдио је јереј Перица Параклис из Бранковине.

Храм Рођења Пресвете Богородице у Јелањској. Храм је димензија 13х8 метара. Градња храма почела је 1999. године. Темеље храма освештао је 21. септембра 1999. године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Градња храма завршена је 2004. године, а 21. септембра исте године храм је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије. Иконостас од храстовине израдио је Живко Вуковић из Шњеготине. Иконе на иконостасу живописао је јереј Перица Параклис из Бранковине.