Филијални храмови

Капела Часнога крста на гробљу у Агићима. Градња капеле, димензија 9х5 метара, почела је 1996. године. На мјесту данашње капеле постојала је раније дрвена црква „ћелија“. Изградња те „ћелије“ почела је 1966. године, а освештао ју је 30. маја 1974. године епископ зворничко-тузлански Лонгин Томић. Због дотрајалости црква брвнара је порушена и саграђена је данашња капела.

Храм Преподобне мати Параскеве – Свете Петке у Агићима. Храм је димензија 17х11 метара. Градња храма почела је 14. јула 2011. године. Темеље новог храма освештао је, благословом епископа зворничко-тузланског г. Василија, изасланик протојереј-ставрофор Драган Каиновић, 22. октобра 2011. године. Храм је још у изградњи. Богослужења се обављају у просторијама Мјесне заједнице, у којима је одређени простор адаптиран за потребе богослужења.