Филијални храмови

Храм Светог апостола и јеванђелисте Марка у Доњој Лупљаници. Постојећи храм димензија 9х5 метара подигнут је на мјесту претходног храма. Првобитни храм грађен је од 1988/89. године. Освештао га је епископ зворничко-тузлански г. Василије. Тај храм је уклоњен и подигнут је нови (постојећи храм) 2007/08. године према пројекту архитекте Синише Марића из Дервенте. Грађевински радови су завршени за годину дана, а 15. јуна 2008. освештао га је надлежни архијереј г. Василије. Храм је живописао 2009. године Александар Живадиновић из Београда, а иконе и иконостас рад су Умјетничке радионице Александра Нинковића из Модриче.

Храм Светог Василија Острошког у Доњој Лупљаници, заселак Поповића гај. Темеље храма освештао је 26. септембра 1999. године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Након завршене градње храм је освештао 20. маја 2001. године, такође, надлежни архијереј г. Василије.