Бродска трећа

Парох:
Бранко Јокић, јереј

О парохији
Бродску трећу парохију чине улице: Крајишких бригадa, БранкаЋопића, Војводе Живојина Мишића, Посавска, Љутице Богдана, Лазе Лазаревића, Војислава Илића, Владимира Роловића, Карађорђа Петровића, Милана Ракића, Стевана Сремца, Николе Тесле, Петра Петровића Његоша, Београдска, Вучијачка, Стевана Синђелића, 20. априла, Хајдук-Станкова, Стевана Немање, Др Јована Рашковића, Светог Саве, Трг патријарха Павла, Краља Петра I Ослободиоца, Мајке Југовића, Стадионска, Ђуре Јакшића, Саве Ковачевића, Саве Ковачевића-Огранак 1, Саве Ковачевића-Огранак 2, Саве Ковачевића-Огранак 3, Саве Ковачевића-Огранак 4, Саве Ковачевића-Огранак 5, Саве Ковачевића-Огранак 6, Бранка Ковачевића, Вука Караџића, Бродског батаљона, Коридор живота 92, Српских бораца, Светозара Ћоровића, 12 беба, Меше Селимовића, Свилајска, Слађане Кобас - 13. звјездице и Милана Тепића.

Парохијски храм
Храм Покрова Пресвете Богородице у Броду. (Видјети под Бродска прва парохија.)