Филијални храмови

Храм Светог Стефана Дечанског у Слијепчевићима. Храм је димензија 16,5х9,5 метара. Градња храма почела је 2008. године према пројекту Бироа „ОП Пројект“ из Брчког, а темеље је освештао 4. октобра исте године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Након завршене градње 2010. године храм је освештао 10. октобра исте године надлежни архијереј г. Василије.
Иконостас од храстовине израдио је столар Станко Томић из Корените. Иконе на иконостасу живописао је Горан Пешић. Храм живопише секо-техником Горан Пешић из Чачка.

Храм Свете великомученице Марине у селу Сандићи. Храм је димензија 15х7 метара. Градња храма почела је 1991. године према пројекту Пројектног бироа „ПО Делта инжењеринг“ из Брчког, а темеље је освештао 02. новембра исте године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Исти епископ освештао је храм 27. јула 1997. године.
Иконостас од храстовине израдио је Милисав Бјелошевић из Истока са Косова. Иконе на иконостасу живописао је Милован - Мићо Белошевић из Истока са Косова. Храм живопише секо-техником Горан Пешић из Чачка.

Храм Сабора Светог архангела Гаврила у Поповом Пољу. Темеље овог храм освештао је епископ зворничко - тузлански г. Хризостом 26. јула 2015. године. Кумови темеља били су Драгомир и Нада Петровић.