Филијални храмови

Храм Свете Марије Магдалине у Горњем Брезику. Храм је димензија 17,5х10 метара. Градња храма почела је у мају 2000. године, а темеље је освештао 04. августа исте године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Кумови темеља били су Жељко и Спасоје Антић. Мјесто гдје се данас налази храм некада је било молитвиште. Градња храма завршена је 2002. године, а храм је освештао 04. августа исте године надлежни архијереј г. Василије. За кума храма изабран је Стојан Филиповић.
Иконостас од јасеновог дрвета израдили су Никола и Милан Ивановић из Брчког. Иконе на иконостасу живописао је Петар Билић из Београда. Храм је живописао Теодор Кесић из Београда од јануара до јуна 2008. године.

Храм Светог апостола и јеванђелисте Марка на гробљу у Поточарима. Темеље храма освештао је 01. јуна 2014. године епископ зворничко-тузлански г. Хризостом. Димензије храма су 12x7 метара. Кум темеља био је Благоје Богићевић из Поточара. Градња још траје.

Храм Светих апостола Вартоломеја и Варнаве на новом гробљу у Горњем Брезику. Земљиште на којем се гради храм освештао је 25. јуна 2015. године епископ зворничко-тузлански г. Хризостом. Темеље храма димензија 12х7 m освештао је исти епископ 19. новембра 2015. године. Кум темеља био је Жељко Антић из Горњег Брезика.