Филијални храмови

Храм Преподобномученице Параскеве – Свете Петке Трнове у селу Коренита код Угљевика. Храм је димензија 17х10 метара. Градња храма почела је 2003. године према пројекту архитекте Драгана Јевтића из Зворника. Темеље је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије 2004. године, а исти епископ је освештао храм 03. августа 2008. године.
Иконостас од трешњиног дрвета израдио је Станиша Томић из Корените. Иконе на иконостасу живописао је Горан Пешић из Чачка. Храм живопише исти иконописац.

Храм Пресвете Тројице у селу Горња Буковица. Храм је димензија 14х8 метара. Градња храма почела је 2003. године према пројекту грађевинске фирме „БУК промет“ из Бијељине. Темеље је освештао 17. априла 2004. године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Иконостас од храстовине израдио је пок. Петар Николић из Крушковог Поља. Иконе на иконостасу живописао је Горан Пешић из Чачка. Исти умјетник живопише храм секо-техником.