Филијални храмови

Храм Светог великомученика Пантелејмона у селу Брвник. Храм је димензија 12х6 метара. Градња храма почела је 2002. године према пројекту Пројектног бироа „Обнова“ из Шамца. Темеље је освештао 09. августа 2003. године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Након завршене градње и унутрашњег уређења храм је освештао 9. августа 2008. године надлежни архијереј г. Василије.
Иконостас од храстовине израдио је Душко Митровић из Љељенче. Иконе на иконостасу живописао је Горан Пешић из Чачка.

Храм Преподобне мати Параскеве – Свете Петке у селу Баткуша. Храм је димензија 17х6,7 метара. Градња храма почела је 2000. године према пројекту Љубише Шкрбића из Бијељине. Темеље је освештао 2000. године епископ зворничко-тузлански г. Василије. Након завршене градње храм је освештао 2007. године исти епископ.
Иконостас од храстовине израдио је Лаза Лазаревић из Београда. Иконе на иоконостасу живописао је Жика Петровић из Београда.